تیم بازاتو

فروش و عرضه کالای ایرانی در حال حاضر نوشت افزار و لوازم التحریر با کیفیت ایرانی

از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان می‌توان به عدم دسترسی مصرف­‌کننده نهایی به کالای تولیدی، عدم شناخت مصرف‌کنندگان نسبت به کالای تولید شده در داخل و همچنین عدم امکان رقابت با محصولات خارجی به علت قیمت نهایی پایین­‌تر اشاره کرد. با اینکه تولید، در داخل قیمت تمام­ شده کمتری دارد، اما به علت نظام نامناسب توزیع با قیمتی بالاتر به مصرف‌­کننده خواهد رسید.

حل این مشکل جز با تغییر سیستم عرضه با هدف کم کردن هزینه‌های عرضه و کاهش سیستم واسطه گری امکان‌پذیر نیست. بنابراین روش پیشنهادی ما برندسازی و اصلاح بسترهای عرضه و تسهیل فروش برای تولید‌کننده از طریق تجمیع و توزیع توسط بازاتو است که باعث فروش بیشتر کالاهای ایرانی می‌گردد.

ما با بررسی‌های فراوان و تحقیقات گسترده در انواع صنایع تولیدی به این نتیجه رسیدیم که فعالیت خود را از صنعت نوشت افزار و لوازم التحریر آغاز نماییم. ما توانستیم پایه‌ها و بسترهای فروش را در قالب MVP پیاده نماییم.

همچنین با پی پردن به این مسئله که مغازه‌ها و عموم اقشار جامعه به جنس ایرانی دسترسی ندارند موجب شد تیم بازاریابی را راه اندازی و از طریق آنان به رشد فروش کالای باکیفیت ایرانی کمک کنیم.

اعضای تیم

علی جامی

علی جامی

مدیر محصول

محمد مهدی اسماعیلی

محمد مهدی اسماعیلی

هم‌بنیان‌گذار و مدیر بخش عملیاتی

علی رضا ابن یمین

علی رضا ابن یمین

بنیان گذار و مدیرعامل