اطلاعات تماس
ایران - زنجان ، خیابان فوتون
ساختمان مرکز تجارت جهانی
youremail@yourdomain.com
123456789 98+
ما را دنبال کنید

مراسم آغاز به کار

اولین باشگاه نوآوری دانشگاه علم و صنعت ایران با نام «نیترو»، چهارشنبه ۵ دی ماه با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری شرکت توسعه رشد معنا آغاز به کار می کند.

آیین افتتاح باشگاه نوآوری نیترو دانشگاه علم و صنعت ایران که با هدف توسعه و ایجاد فضای نوآوری و راه اندازی کسب و کارهای نوین مبتنی بر دانش و ابتکار تاسیس گردیده، در روز چهارشنبه مورخ ۵ دی ماه با حضور  دکتر ستاری معاون علمی ریاست جمهوری صورت می گیرد.

باشگاه نوآوری نیترو با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و دانشگاه علم و صنعت ایران با سرمایه گذاری هلدینگ شرکت های دانش بنیان توسعه رشد معنا (سهامی خاص) در فضایی به مساحت ۷۰۰ متر مربع در دانشگاه علم و صنعت مستقر است.

شرکت‎ها و هسته‎های فناور که ایده محوری و محصول آن‎ها تجاری شده است و جایگاه خود را در بازار به طور نسبی تثبیت کرده‎اند می‎توانند با اجاره فضاهای کاری نیترو از خدمات این مرکز بهره‎مند شوند.

همچنین تیم‎های نوآوری که در مرحله طراحی مدل کسب و کار هستند و به دنبال ساخت نمونه اولیه و تعامل با بازار هستند، می‎توانند در ارتباط با شتابدهنده‎ی مستقر در نیترو، فرصت حضور در فضای کاری اشتراکی را برای خود فراهم کنند.

باشگاه نوآوری نیترو زیرساخت و ظرفیت لازم برای حمایت از ۲۰ تیم با حداقل ۱۰۰ نفر را دارا می‎باشد.

ارسال نظر